میکرو لایب

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط:

استفاده از محصولات وب سایت میکرو لایب منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد:

۱ – خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

۲ – استفاده از محصولات مجازی وب سایت میکرو لایب تنها برای خریدار امکان پذیر است.

۳ – بیشتر محصولات مجازی سایت دارای پشتیبانی محصول می باشند برای محصولات معمولی پشتیبانی به مدت ۱۵ روز و برای محصولات ویژه از مدت پشتیبانی یک ماهه بهره مند خواهید شد.

۴ – شروع زمان پشتیبانی با ارسال اولین در خواست از طرف کاربر آغاز شده و بعد از سپری شدن موعد مقرر امکان پشتیبانی وجود نخواهد داشت.

۵ – پشتیبانی از طریق تیکت پشتیبانی ، تلگرام  ، گپ و یا ایتا انجام خواهد گرفت.

۶ – تغییر در محصولات و فروش آنها و یا قرار دادن به طور رایگان به هر نحو غیر مجاز میباشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

اشخاص غیر حقیقی که از طرف شرکت اقدام به خرید می کنند باید مبلغ پنج برابر قیمت عادی را پرداخت کنند در غیر این صورت استفاده از کتابخانه ها برای شرکت ها غیر مجاز می باشد.

*۸ – شما می پذرید که با تغییرات هزینه محصولات غیر رایگان ، چه افزایش و  چه کاهش و چه رایگان شدن آن محصول در هر زمان بعد از اقدام به خرید آن ، کاملا موافق هستید.

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکوم خواهد شد.

*استفاده یا خرید محصولات وب سایت میکرو لایب به منزله موافقت با قوانین وب سایت می باشد .

question